Kosmetika

Během kosmetických rituálů pracuji s českou profesionální kosmetikou FOR LIFE & MADAGA na francouzských základech, která je na českém trhu již od roku 1993. Je vhodná pro všechyn typy pleti, včetně hypersenzitivní. Má několik řad i pro domácí péči a řadu s patntovaným emulzním systémem řazenou již do Dermatokosmetiky.

Kosmetiku FLM lze u mne v salonku zakoupit. Předchozí konzultace a doporučení vhodného produktu pro vás či jako dárek je pro mne samozřejmostí.

Nabídka kosmetických služeb:

Kosmetika KLASIK (věkově neomezeno)

990 Kč (~ 60min)

Základní rychlo ošetření pleti, zaměřeno na normální, smíšenou, suchou a citlivou pleť.

Popis služby: odlíčení, tonizace, diagnostika pleti, peeling s AHA kyselinkami, mikrodermabraze, úprava obočí, změkčující gel, čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle, dle potřeby hloubkové ruční čištění, maska dle typu pleti, PDT světelná terapie, obklad na oční okolí, oční krém, denní/noční krém, balzám na rty.

Neobsahuje masáž.

Doplňkové služby: barvení obočí, barvení řas, depilace v obličeji, alginátová maska, Anti-aging rukavice/ponožky (cena viz.níže tabulka)

Doporučení jak se doma starat o vaši pleť a výběr vhodného produktu na domácí péči.

Kosmetika CONTROL (aknózní pleť – věkově neomezeno)

1.090 Kč (~ 75min)

Základní ošetření pleti, zaměřené na problematickou a aknózní pleť.

Popis služby: odlíčení, tonizace, diagnostika pleti, peeling pomocí azelaic kyselinky, peeling rtů, úprava obočí, změkčující gel a zábal, přístrojové uvolnění pórů pomocí teplé hlavice, čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle, ruční hloubkové čištění, gelová maska z řady Control, ošetření pokožky kosmetickým ozonizérem, aktivní ampule na aknózní pleť, čistící a póry stahují maska nebo alginátová maska Anti-acne, obklad na oční okolí, PDT světelná terapie s modrým světlem, sérum s kyselinou azelaic, závěrečný krém Control na problamatickou a aknózní pleť.

Neobsahuje masáž.

Doplňkové služby: barvení obočí, barvení řas, alginátová maska, Anti-aging rukavice/ponožky (cena viz.níže tabulka)

Doporučení jak se doma starat o vaši pleť  a výběr vhodného produktu na domácí péči.

Antiaging ritual BASIC (25+)

1.090 Kč (~ 75min)

Rituál zaměřen na hydrataci, projasnění, začínající jemné vrásky. 

Vhodný pro pleť normální, smíšenou, suchou, citlivou, dehydratovanou. 

Popis služby: odlíčení, tonizace, diagnostika pleti, peeling rtů, přístrojové ošetření – microdermabraze, změkčující gel, úprava obočí, hloubkové čištění pomocí ultrazvukové špachtle, dle potřeby ruční čištění, aktivní ampule dle typu pleti, multimasking včetně rtů a očního okolí, PDT světelná terapie, obklad na oční okolí, aktivní sérum zapracováno pomocí ultrazvuku, hydratační oční krém, balzám na rty, denní/ noční krém.

Obsahuje: 10 min liftingovou masáž obličeje, očního okolí, dekoltu, šíje (volba z několika druhů esenciálních olejů)

Doplňkové služby: barvení obočí, barvení řas, depilace v obličeji, alginátová maska, Anti-aging rukavice/ponožky (cena viz.níže tabulka)

Doporučení jak se doma starat o vaši pleť  a výběr vhodného produktu na domácí péči.

Antiaging ritual MEDIUM (30+)

1.290 Kč (~ 90min)

Rituál zaměřen na první jemné vrásky, hloubkovou hydrataci, projasnění, výživu. Řada s kyselinou hyaluronovou.

Popis služby: odlíčení, tonizace, peeling s AHA kyselinkami, peeling rtů, přístrojové ošetření -Mikrodermabraze + hydrolifting, úprava obočí, barvení obočí, depilace knírku, změkčující gel, hloubkové čištění pomocí ultrazvukové špachtle, případně ruční dočistění, aktivní ampule dle typu pleti, multimasking včetně rtů a očního okolí, PDT světelná terapie, obklad na oční okolí, skin booster Hyaluronic a Succinic Acid zapracován pomocí ultrazvuku,  liftingový oční krém, balzám na rty, denní/noční krém s kyselinou hyaluronovou.

Obsahuje: 15 min liftingovou masáž obličeje, očního okolí, dekoltu, šíje (volba z několika druhů esenciálních olejů)

Doplňkové služby: barvení řas, depilace v obličeji, alginátová maska, Anti-aging rukavice/ponožky (cena viz.níže tabulka)

Doporučení jak se doma starat o vaši pleť  a výběr vhodného produktu na domácí péči.

Antiaging ritual DELUXE (35+,40+/50+/60+)

1.490 Kč (~ 100min)

Luxusní Rituál zaměřen pro zralou pleť s hlubšími vráskami, vysokou hydrataci, projasnění, výživu a lifting.

Popis služby: odlíčení, tonizace, peeling s AHA kyselinkami, peeling rtů, přístrojové ošetření – hydrolifting+mikrodermabraze, úprava obočí (pinzeta/vosk), barvení obočí, změkčení pleti, čištění pomocí ultrazvukové špachtle, depilace knírku, skin booster (např. vit. C, vit.E, vit. A -Retinol) pod luxusní alginátovou masku z mořských řas a příměsy dle potřeb pleti, maska na krk a dekolt + PDT světelná terapie na krk a dekolt, sérum (např.Argan, Calcium, Kys.Hyaluronová) zapracované pomocí ultrazvuku nebo kyslíkové pistolky (kyslíková terapie), liftingový oční krém, balzám na rty, závěrečný liftingový krém.

Obsahuje: 20 min liftingovou masáž obličeje, očního okolí, dekoltu, šíje a zajedu i na záda podél páteře (volba z několika druhů esenciálních olejů) NEBO lze zaměnit za radiofrekvenční ošetření pleti

Extra: Po celou dobu rituálu budete mít Anti-aging rukavice nebo ponožky. Volba je na vás.

Doplňkové služby: radiofrekvence,barvení řas, depilace v obličeji (knírek v ceně), alginátová maska, (cena viz.níže tabulka)

Doporučení jak se doma starat o vaši pleť  a výběr vhodného produktu na domácí péči.

Luxusní Kolagenová kúra (35+,40+/50+/60+)

1.390 Kč (~ 90min)

Luxusní ošetření zaměřeno pro zralou pleť s vráskami, vysokou hydrataci, projasnění, výživu. Řada s vysokým obsahem kolagenu.

Popis služby: odlíčení, tonizace, peeling s AHA kyselinkami, peeling rtů, přístrojové ošetření – hydrolifting/ mikrodermabraze, úprava obočí, barvení obočí, změkčení pleti, čištění pomocí ultrazvukové špachtle, depilace knírku, kolagenové sérum, kolagenová alginátová maska (Prášková maska z hnědé mořské řasy s obsahem transdermálního kolagenu, bohatá na minerální prvky magnezium, zinek, kalcium, selen a vitaminy A, B, C, E), Maska na krk a dekolt + PDT světelná terapie, kolagenová ampule zapracována pomocí ultrazvuku nebo pomocí kyslíkové terapie, liftingový oční krém, balzám na rty, závěrečný kolagenový krém.

Obsahuje: 20 min liftingovou masáž obličeje, očního okolí, dekoltu, šíje (volba z několika druhů esenciálních olejů)

Extra: Před a po kúře je vám podáván kolagenový nápoj.

Doplňkové služby: radiofrekvence, barvení řas, depilace v obličeji (knírek v ceně), Anti-aging rukavice/ponožky (cena viz.níže tabulka)

Doporučení jak se doma starat o vaši pleť  a výběr vhodného produktu na domácí péči.

Luxusní Remodeling Biological kúra (40+/50+/60+) – Radiofrekvence

1.590 Kč (~ 90min)

Tato kúra je zaměřena speciálně pro zralou pleť, na remodelaci a lifting obličeje, krku a dekoltu.

Popis služby: odlíčení, tonizace, peeling s AHA kyselinkami, peeling rtů, změkčující gel, čištění pomocí ultrazvukové špachtle, přístrojové ošetření – hydrolifting, úprava obočí, barvení obočí,depilace knírku, 15min. přístrojové ošetření pomocí radiofrekvence pro omlazení pleti, skin booster vitamín E, luxusní alginátová maska (anti-wrinkle), maska na rty, maska na krk a dekolt + PDT světelná terapie, Remodeling elixír zapracovaný pomocí ultrazvuku, liftingový oční krém, Remodeling Biological krém.

Účinek: remodelační, výživný, hydratační, liftingový, protivráskový, restrukturalizační, ochranný.

Obsahuje: 15 min masáž obličeje, očního okolí, dekoltu, šíje a paží pomocí remodelingového séra s remodeling krémem ve vysokém podílu a esenciálním olejem dle vašeho výběru.

Extra: Během působení masky si dopřejete peeling a masáž rukou + hydratační krém na ruce.

Doporučení jak se doma starat o vaši pleť  a výběr vhodného produktu na domácí péči.

Kosmetika pro Nevěstu

1.390 Kč (~ 90min)

Kosmetika speciálně určená pro budoucí nevěsty, kdy je potřeba pleť připravit na den D a hezky se zrelaxovat. 

Popis služby: odlíčení, tonizace, peeling s AHA kyselinkami, peeling rtů, přístrojové ošetření – mikrodermabraze/hydrolifting, úprava obočí vč.vosku, barvení obočí, změkčující gel, hloubkové čištění pomocí ultrazvukové špachtle, depilace horního rtu, aktivní ampule dle typu pleti, luxusní alginátová maska dle potřeb pleti, maska na krk a dekolet + PDT světelná terapie, skin booster vitamín C zapracován pomocí ultrazvuku,  liftingový oční krém, denní či noční krém dle typu a potřeb pleti.

Obsahuje: 20 min liftingovou masáž obličeje, očního okolí, dekoltu, šíje (volba z několika druhů esenciálních olejů)

Extra: Po celou dobu procedury budete mít anti-agingové rukavice či ponožky (volba je na vás) nebo masáž a peeling rukou + hydratační krém

Doporučení jak se doma starat o vaši pleť  a výběr vhodného produktu na domácí péči.

Kosmetika pro muže

1.090 Kč (~ 60min) – 1.390 Kč (~ 90min)

Popis služby: diagnostika pleti, odlíčení, tonizace, peeling, přístrojová péče – mikrodermabraze / hydrolifting, úprava obočí, změkčení pleti, čištění pomocí ultrazvukové špachtle, dle potřeby ruční hloubkové čištění, ošetření pokožky kosmetickým ozonizérem, aktivní ampule dle typu pleti,  obklad na oční okolí, multimasking dle typu a potřeb pleti, PDT světelná terapie, sérum zapracované pomocí ultrazvuku, oční krém, denní či noční krém.

Obsahuje: 10 min liftingovou masáž obličeje, očního okolí (volba z několika druhů esenciálních olejů)

Doplňkové služby: radiofrekvenční ošetření pleti pro omlazení, depilace nosních dírek, Anti-aging rukavice/ponožky (cena viz.níže tabulka)

Doporučení jak se doma starat o vaši pleť  a výběr vhodného produktu na domácí péči.

Antistresová kosmetická masáž

600 Kč (~ 45min)

Obsahuje: Odlíčení, tonizace, 25 min relaxační masáž obličeje, očního okolí, dekoltu, šíje, lehce zad podél páteře pomocí esenciálních olejů dle vlastního výběru a příměsí minerálního séra, relaxační luxusní alginátovou masku masku a závěrečný krém dle typu pleti.

Chemický peeling

1.190 Kč za 1 proceduru (~ 45min)
Zvýhodněný set: 3× procedura 3.000 Kč (1 procedura vyjde na 1.000,-Kč)

Neinvazivní metoda, která odstraňuje povrchové vrstvy kůže za pomoci chemicky reaktivních komponentů.

Odlíčení, tonizace, aplikace vhodné kyselinky, neutralizace kyselinky, čištění pleti (dle potřeby), alginátová maska na zklidnění a regeneraci pokožky nebo Reha maska a PDT světelná terapie, závěrečný krém 2derm bariérový a informace na domácí péči.

Dá se kombinovat společně s Mikrojehličkováním na řešení určitých problémů.

Chemický peeling i Mikrojehličkování provádím pouze od cca října do března/dubna. 

Doporučuji u obou služeb pro nejvyšší účinky Chemického peelingu a Mezoterapie pořídit cenově zvýhodněný set 3 procedur. Proto si včas naplánujte svůj termín.

Ideální procedura pokud řešíte:

 • jemné vrásky,
 • pigmentaci,
 • suchou pleť,
 • pleť s hormonálními změnami,
 • povadlou a zašedlou pleť,
 • jizvičky po akné,
 • akné. 

Dosažený efekt:

 • sjednocení barvy pleti,
 • odstranění drobných vrásek,
 • zvýšení elasticity kůže,
 • snížení hyperpigmentace,
 • normalizace sekrece mazových žláz,
 • hydratace hlubokých vrstev kůže.

Kontraindikace aplikace chemického peelingu:

 • herpes (opar),
 • epilepsie,
 • nádory,
 • povrchové poškození kůže (otevřené ranky),
 • alergie na mandle (pouze u použití kyseliny mandlové),
 • zvýšená citlivost kůže,
 • individuální nesnášenlivost.

Nabízené chemické peelingy:

 1. GLYCOL ACID – Kyselina Glykolová – 35% + sekundární kyselina hyaluronová
 • Vhodná od věku 30+
 • Četnost použití 1x/28 dní, max. 4 dávky
 • Pro všechny typy pleti, vyjma velmi citlivé
 • Vhodná při výskytu:
  • seborhoické keratóze, vráskách, melasmě, známkách akné, změny barvy kůže, fotostárnutí.
 • Očekávaný výsledek:
  • regenerace kožních buněk, redukce vrásek, redukce povrchových jizviček po akné, projasnění, anti-age efekt
 1. MANDELIC ACID – Kyselina Mandlová – 40% + sekundární kyselina hyaluronová
 • Vhodná od věku 25+
 • Četnost použití 1×/14–28 dní, max. 4 dávky
 • Pro všechny typy pleti i citlivou pleť
 • Vhodná při:
  • akné, rosacei, pigmentaci, jemných vráskách, melasmě, rozšířených pórech, seboree,
  • má antimikrobiální účinek
 1. AZELAIC ACID – Kyselina Azelaová – 25% + sekundární kyselina hyaluronová
 • Vhodná již pro teenegry s problematickou pletí
 • Četnost použití 1×/14–21 dní
 • Primárně se používá při řešení akné
 • Působí redukčně na mikroorganismy – má antimikrobiální účinek
 • Vhodná také pro pleť s Rosaceou.

Příprava na chemický peeling + doplňková domácí péče (při použití kyseliny Glycolové a mandlové): 

 1. Glycol Acid Krém – 7% + 0,2% kyseliny hyaluronové (používat před a během kúry chemického peelingu). Aplikace 1x denně před a po aplikace chemického peelingu, po dobu cca 2 měsíců.

Příprava na chemický peeling + doplňková domácí péče (při použití kyseliny Azelaové): 

 1. Azelaic Acid Sérum – 7% + 0,1% kyseliny hyaluronové ( aplikace 1x denně před a po aplikace chemického peelingu, po dobu cca 2 měsíců. Vynikající je na redukci mazu.
 1. Domácí péče: 2Derm Bariérový krém na den i noc nebo Krém Reha special

Neinvazivní Mezoterapie – Mikrojehličkování (věk 30+)

1.650 Kč za 1 proceduru (celý obličej) (~ 60min)
900 Kč za 1 proceduru (pouze čelo) (~ 60min)

Zvýhodněný set:
3× procedura 4.500 Kč (celý obličej) ušetříte 450,-Kč a jako dárek po zaplacení setu obdržíte 2derm Reha special krém
3× procedura 2.700 Kč (pouze čelo)

Neinvazivní mezoterapie neboli Mikrojehličkování (Microneedling) je velmi účinná metoda, u které se úmyslně pomocí profesionálního Dermapera a sterilních jehliček naruší vrchní část pokožky a v průběhu této procedury se zapracují hlouběji do pleti aktivní látky (regenerační látky, vitamíny, liftingové sérum apod.) z předem vybraných ampulek tzv. „Mezokoktejl“.

Pomocí této metody dochází k výrazné stimulaci vlastního kolagenu a navození omlazujících procesů v kůži. Je efektivní pro omlazení a zpevnění pleti, vyhlazení jemných vrásek, účinná při léčbě jizev, strií, akné, hyperpigmentace i rosacei.

K mikrojehličkování používám profesionální DERMAPERO, kdy pomocí vysokofrekvenčních vpichů zrychluje samoobnovovací procesy pleti, což vede k:

 • stimulaci kolagenových vláken,
 • intenzivní regeneraci pleti,
 • výrazné redukci jizviček a nerovností,
 • zmírnění akné a strií,
 • sjednocení pleti,
 • zlepšení pružnosti pokožky,
 • zmírnění pigmentace a hyperpigmentace,
 • stáhnutí pórů,
 • vypnuté pleti.

Dá se kombinovat společně s chemickým peelingem na řešení určitých problémů.

Mikrojehličkování i chemický peeling provádím pouze od cca října – března/dubna. 

Doporučuji u obou služeb pro nejvyšší účinky mezoterapie a chemického peelingu pořídit cenově zvýhodněný set 3 procedur. Proto si včas naplánujte svůj termín.

Možnost výběru Mezokoktejlu: 

 1. SCR sérum pro regeneraci a zmírnění nepravidelností na pleti. Pomáhá normalizovat tvorbu mazu, zklidňuje pleť a vyhlazuje texturu. Ideální pro citlivou a aknózní pleť, mastnou i kombinovanou, i pleť s projevy stárnutí.
 2. Oxygen 3D Glow sérum s klinickým kyslíkem pro biorevitalizaci. Ideální pro pleť unavenou, povadlou, s viditelnými jemnými vráskami či se ztrátou objemu. 
 3. LIFT 3 pro sérum pro pevnější a pružnější pleť se prekurzorem kolagenu.
 4. HYAL 3 sérum se 3 velikostmi molekul kyseliny hyaluronové pro obnovení vitality s hloubkovou hydratací.
 5. BTX LIFT s neinvazivním BTX. – Ideální pro mírně stárnoucí pleť s viditelnými vráskami, ztrátou objemu a jemnosti, také pro dehydratovanou a unavenou pleť. Pro hloubkovou stimulaci kolagenových vláken.

Popis služby:

Výběr mezokoktejlu, Odlíčení, tonizace, aplikace znecitlivujícího krému Emla, aplikace Oxy lift Meso Boosteru pro zvýšení absorpce aktivního séra (Podporuje účinky aplikovaných látek, zrychluje regeneraci a zpříjemňuje péči), aplikace Mesokoktejlu, mikrojehličkování celého obličeje, zklidňující gelová maska s chladivým efektem (pomáhá redukovat pocit suchosti, začervenání a podráždění pleti),PDT světelná terapie na zklidnění pleti, Hydratační krém s SPF30.

Klientka odchází mírně červená, které zmizí cca po 24–48 hod. a s poučením, jak se o pleť doma starat. Vhodný krém lze u mne v salonku zakoupit a aplikovat si ho denně min 2×, v prvních dnech lze i několikrát za den.

Po proceduře ZÁKAZ: 

 • návštěva bazénu, sauny bezprostředně po zákroku (nejlépe vynechat po dobu 14 dní)
 • fyzická aktivita bezprostředně po zákroku
 • 14 dní se vystavovat slunci
 • 14 dní nechodit do solária 
 •  min. 3 dny nepoužívat make-up, aby nedošlo k zanícení pokožky.

Domácí doplňková péče: 
2Derm Bariérový krém na den i noc nebo Krém Reha special

Doplňkové služby

Alginátová maska základní190 Kč
Luxusní alginátová maska (čokoládová, kávová, anti-redness, anti-acne, anti-wrinkle, liftingová, bylinná a spousta dalších)230 Kč
Anti-aging rukavice/ ponožky – vypnutí pokožky, hloubková hydratace během celého kosmetického rituálu150 Kč
Barvení obočí150 Kč
Barvení řas190 Kč
Depilace horního rtu120 Kč
Depilace nosních dírek150 Kč
Depilace brady120 Kč
Depilace tváře150 Kč
Depilace celý obličej450 Kč

Doprava do 10 km od Neratovic zdarma, jinak 12 Kč/km (nutno počítat cestu tam i zpět).
V případě, že dojíždím za klientkou vzdálenou 50 km a více, je příplatek za čas strávený na cestě cca 500-1000,- Kč (odvíjí se od vzdálenosti)
Ceník platný od 1. 2. 2024 (právo na změnu vyhrazeno). Časy jsou orientační.
Všeobecné obchodní podmínky.

Kontraindikace ke všem ošetřením

 • Kosmetika se neprovádí při velmi zaníceném akné, nachlazení, oparu, zánětu spojivek, infekce dýchacích cest, spálení od sluníčka. Prosím respektujte to. 
 • Pokud se někdo dostaví s příznaky, viz výše nebudu mu moci kosmetickou službu provést a budu si účtovat 50 % ceny služby, na kterou byl objednán.
 • Omluvenka nejméně 24 hodin v podobě zrušení či přeobjednání termínu na jakoukoliv objednanou vizážistickou či kosmetickou službu.
 • Při ošetření nesmí být v očích kontaktní čočky.
 • Kontraindikace Ultrazvukové špachtle a Galvanické žehličky:
 • Těhotenství, epilepsie, Kardiostimulátor, Srdeční onemocnění, Kovové implantáty v obličeji, čerstvý zánět na pleti, fixní rovnátka, nedávné implantáty pod 14 dní (Botox, kyselina Hyaluronová…)

Tak na co ještě čekáte?

Domluvte si se mnou schůzku a pustíme se do zkrášlování!