Jedinečný look pro jedinečnou příležitost

Svatba je pro mne srdeční záležitostí. Každé nevěstě věnuji maximální pozornost a péči. Všem nevěstám děkuji za projevenou důvěru v takto významný den. Velmi si toho vážím.

Sama jsem již několik let vdaná a moc dobře vím, co obnáší přípravy na svatbu a jak se nejlépe postarat o Vaši celkovou vizáž v den D, aby jste se cítila sama sebou, sebevědomě, krásně a Váš nastávající z Vás nemohl spustit oči. Zajistím, aby Vám make-up i účes vydržel celý den i noc a nemusela jste se o svoji vizáž starat. Velmi ráda se postarám i o vizáž Vaší maminky, budoucí tchýně, svědkyně či svatebčanek. Vše záleží na domluvě a časové organizaci.

Jak to bude probíhat?

Nejprve proběhne zkouška make-upu a účesu, na které si řekneme vše od představ až po realizaci. Zkouška probíhá většinou u mě v salonu, ale lze domluvit i jiné místo. Zkouška líčení i účesu trvá cca 1,5h/služba. Vyzkoušíme si jemný až výrazný make-up. Pokud jste mi zaslala fotky líčení i účesu, tak mám již představu, co se Vám líbí a z toho budeme vycházet.

V mých vizážistických službách je zahrnuta konzultace, poradenství ohledně líčení, účesu, výběru šperků a velmi ráda poradím i s výběrem kytice či svatebních šatů. Kdykoliv mne můžete kontaktovat.

Pokud nechodíte pravidelně na kosmetiku, je dobré na ní začít chodit alespoň 4 měsíce před Vaším dnem D, aby Vaše pleť byla krásná a v co nejlepší formě. Líčení je jen třešinka na dortu a žádné líčení na neudržované pleti nevypadá hezky. Jsem i kosmetička a velmi ráda se o vás postarám, pokud nemáte již svoji kosmetičku.

Pleť si před líčením vždy připravím (odlíční, sérum, oční gel, hysratační krém, maska na rty. V případě nutnosti i peeling pelti a rtů) a s většinou nevěst se domluvím na „Kosmetice pro nevěstu“ (týden před svatbou). Kdo nechce umělé řasy, doporučuji Lash Lifting, který také nabízím.

V den D je pro mne samozřejmostí, že za Vámi dojedu na místo určení a odpadá Vám ježdění po salonech. Make-up i účes nevěsty trvá cca 3h. Líčení a lehká úprava vlasů pro svatebčanku od 30min-1h/os.

Jak si vybrat svatební make-up a účes

Při vybírání Vašeho svatebního make-upu a účesu mějte na paměti tato základní kritéria:

 1. Make-up i účes by měly vycházet z Vašeho obvyklého stylu líčení a česání. Pokud se nejlépe cítíte se staženými vlasy, zvolila bych spíše výčes. Pokud máte ráda vlasy rozpuštěné, můžeme je natočit a třeba jen sepnout, zaplést cop jako čelenku apod. Jestli nejste zvyklá se líčit, nechtějte na svatbu tmavě kouřové oči. Ideálně byste měla vypadat jako Vy ve Vaší nejkrásnější podobě.
 2. Dalším vodítkem by měl být Váš partner. Pokud nemá rád, když se moc líčíte, přiklonila bych se spíše k jemnému make-upu v přirozených odstínech.
 3. Účes by měl pasovat k Vašemu typu tváře a Vašim šatům. Pokud máte malé, nebo naopak výrazné čelo, zkuste sčesat vlasy na patku. Výraznější čelisti sluší pramínky vlasů okolo obličeje. Bohaté šaty skvěle ladí s větším vyčesaným drdolem, romantické zdobené šaty zase vypadají krásně s kadeřemi a lehce nahodilým výčesem.
 4. Ve chvíli, kdy máte ujasněné, jak by měl přibližně Váš make-up a účes vypadat, je na čase zapátrat po obrázcích. Můžete se podívat v časopisech, nebo na internetu.

Po závazné rezervaci termínu svatby mi prosím zašlete Vaše fotografii a inspirační obrázky líčení a účesů, které mi napoví více o Vás a Vašem stylu.

Jak se připravit na Svatební zkoušku

Svatební zkoušku doporučuji pro hladký průběh příprav během Vašeho dnu D. Společně během ní najdeme líčení a případně i účes, ve kterém se budete cítit a vypadat nejlépe.

 1. Zkouška probíhá u mě na salonu, vyhraďte si na ni minimálně 3 hodiny. Neodejdete, dokud nebudete se vším spokojená 🙂
 2. Ideální doba na zkoušku je dopoledne, abyste viděla, jak make-up vypadá na denním světle a jak vydrží až do večera. Oblečte si pro lepší představu halenku v barvě vašich svatebních šatů.
 3. Za předem zaslané fotografie líčení a účesů, které se Vám líbí a které byste chtěla vyzkoušet budu velmi ráda. Připravte si fotografie šatů, doplňků, šperků, květinové výzdoby, abychom s nimi Vaše líčení a účes dokonale sladily. Tyto informace a fotografie Vás prosím zaslat předem na email nebo lépe do aplikace WhatsApp. Pokud budete mít závoj, nebo vlasové ozdoby, mějte je již u sebe v den zkoušky.
 4. Účes je důležité vyzkoušet na vlasech ve stavu, v jakém budou v den svatby. Výčes nejlépe drží na vlasech umytých 24 hodin předem. Pokud máte velmi mastné vlasy, umyjte je večer před svatební zkouškou.
 5. Během svatebního dne bude potřeba Váš make-up osvěžit, připravte si Váš pudr, korektor a rtěnku, či lesk, abychom zkontrolovaly, zda-li jsou vyhovující. Pokud nic z toho nemáte, pomohu vám ráda s výběrem.
 6. Po svatební zkoušce mi prosím dejte vědět, jak jste byla s make-upem a účesem spokojená a jak držel během dne. Pokud si i po zkoušce nebudete čímkoliv jistá, nebo objevíte líčení či účes, které byste v den Vaší svatby chtěla, ráda pro Vás zkoušku zopakuji za poloviční cenu.
 7. Bude-li Vás trápit jen drobnost, můžete se zastavit u mě v salonu a během bezplatné mini zkoušky ji společně vyřešíme.

Jak se připravit na Svatební den

Týden před svatbou

Týden před svatbou je ideální čas na návštěvu kosmetičky, kadeřníka, manikérky. Nezapomeňte se všude včas objednat.

Připravte si KPZ, neboli krabičku poslední záchrany, kterou budete mít u svědkyně, maminky, či kamarádky. Měla by ideálně obsahovat: Pudr, korektor, rtěnku či lesk, kapesníčky, uchošťour, vlhké ubrousky, antiperspirant, ústní sprej či ústní vodu, tampón, svírací špendlík.

Den před svatbou

Umyjte si vlasy, jak jste zvyklá, jen nedávejte mnoho kondicionéru, aby účes dobře držel. Pokud máte vlasy hodně se mastící, umyjte si je brzy ráno. Nedávejte žádné stylingové přípravky.

Večer před svatbou

Vyčistěte si pleť, udělejte peeling obličeje, dejte si hydratační masku a použijte Vaší vyzkoušenou Skin-care (nočního krému můžete dát vyšší vrstvu) a hlavně nepoužívejte NIC nového, nevyzkoušeného. Natřete rty silnou vrstvou balzámu či vazelíny, aby následující den byly hladké. Hlavně se dobře vyspěte, ať nemáte oteklá víčka a kruhy pod očima. Připravte si KPZ k ruce a vlasové doplňky ze zkoušky (pokud nemáte živé květiny, které vám obstarala např. Vaše floristka).

Ráno v den svatby

Snažte se trochu nasnídat nebo alespoň sníst banán a vypít vodu s citronem. Obličej si omyjte čistícím produktem a nenanášejte žádný krém. O vše se postarám až přijedu. Prosí o uajištění většího stolu, kam si mohu dát všechny věci potřebné k líčení a účesu. Prodlužovačku na zapojení světla a kulmy atd. Na vybalení svých věcí potřebuji cca 20min a poté ihned začneme. Buďte tedy vy či svatebčanky připraveny, ať se nedostaneme do časového skluzu 🙂 Pokud líčím i svatebčanky. Pořadí býva větčinou takové: Maminka, svědkyně, nevěsta a pak ev další svatebčanka. Záleží na času obřadu. Vše si předem domluvíme.

Ceník:

Svatební líčení – včetně zkoušky

3.500 Kč

Zkouška 1.500 Kč (~90min)

(během zkoušky se dozvíte spousty informací ohledně péče o pleť, tipů na líčení apod.)
každá další započatá půlhodina +250 Kč

Doplatek v den D: 2.000 Kč (~90min)

Líčení svatebčanek

od 1.000 Kč – 1.190 Kč – tato cena platí pouze pokud líčím i nevěstu. Líčení probíhá v místě, kde líčím nevěstu. Nižší cena za jemné líčení, vyšší cena za výraznější líčení včetně trsů řas.

1.190 Kč – pouze svatebčanka (bez nevěsty). Líčení probíhá u mě v salonku. Cena vč. trsů řas.


1.990 KčSet „Svatebčanka“ – líčení + jednoduchý účes ( navlění či vyžehlení vlasů a jednoduché sepnutí)

Svatební účes – včetně zkoušky

3.300 Kč

Zkouška: 1.500 Kč (~90min) každá další započatá půlhodina +250 Kč  (v ceně jsou vlásenky, gumičky, výplně, stylingové prostředky)
Doplatek v den D: 1.800 Kč (~90min

Za poplatek půjčuji krásné ozdoby do vlasů, které si lze po dohodě i koupit. Nabízím ke koupi nové šperky (náušnice, náhrdelníky)

Celodenní asistence pro nevěstu

10.000 Kč
Líčení a účes pro nevěstu vč.zkoušky, úprava líčení, vlasů nevěsty během dne, asistence u focení.

Maximálně však do 19hod.

Doprava do 10 km od Neratovic zdarma, jinak 12 Kč/km (nutno počítat cestu tam i zpět).
V případě, že dojíždím za klientkou vzdálenou 50 km a více, je příplatek za čas strávený na cestě cca 500-1000,- Kč (odvíjí se od vzdálenosti)
Ceník platný od 1. 2. 2024 (právo na změnu vyhrazeno). Časy jsou orientační.

Připravena vypadat úchvatně na den D?

Já jsem připravena Vám s tím pomoct!

Domluvte si schůzku

+420 724 209 569

Pokud nebudu brát telefon, zanechte zprávu, já se Vám v nejbližší možné době ozvu.